Inżynier procesu.

Description

Oferujemy:

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która mimo wypracowanej pozycji cały czas się rozwija,
  • umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony, pełny etat
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole,
  • pracę od poniedziałku do piątku (rozpoczęcie pracy o 7:00, 7:30 lub 8:00),
  • opiekę medyczną - Lux Med,
  • ubezpieczenie na życie
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych (premie świąteczne oraz wakacyjna),
  • możliwość udziału w szkoleniach technicznych oraz uzyskania dodatkowych uprawnień
  • catering w bardzo korzystnych cenach.

Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta

Opis stanowiska:

  • identyfikowanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • wsparcie produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • bieżące usprawnianie procesu produkcyjnego,
  • doskonalenie istniejących procesów i ich optymalizacja,
  • wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych,
  • uruchamianie nowych procesów i wdrażanie nowych wyrobów,
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją,
  • szkolenia pracowników w przypadku wprowadzenia nowych procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji lub pokrewne,
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive),
  • umiejętność odczytywania i wykonywania rysunku technicznego (mile widziana znajomość AutoCAD),
  • znajomość norm jakościowych (preferowane: ISO, TS lub VDA),
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • umiejętność rozwiazywania problemów jakościowych metodami 8D report lub 5why,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • specjalistyczna wiedza z wybranych procesów: formowania wtryskowego, powlekania proszkowego, wykrawania i stemplowania (prasy), walcowania, obróbki skrawaniem lub procesów montażu.

Location

Bochnia

Availability

2022-10-31

Branch

Spring Professional Poland