Spring Professional Poland Jobs Directory

Customer service specialist with Italian

Description

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę - docelowo na czas nieokreślony podpisywaną z naszym Klientem
  • Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Benefity: grupowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, z którego środki mogą być przekazane np. na 'wczasy pod gruszą', premie świąteczne, karnet na siłownie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżący kontakt z przypisanymi klientami w języku włoskim w celu obsługi zamówień (email, telefon)
  • Rejestracja zamówień w systemie SAP
  • Kontakt z dostawcami w języku angielskim
  • Koordynacja działań celem realizacji zamówień klienta
  • Przetwarzanie reklamacji

Wymagania pracodawcy:

  • Biegła znajomość języka włoskiego min. C1 - warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Komunikatywność, otwartość
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem / obsłudze klienta

Mile widziane:

  • Znajomość programu SAP
Sosnowiec

Location

Sosnowiec

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-11-09

Branch

Spring Professional Poland