Specjalista ds. HR

Description

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę stałą na pełen etat bezpośrednio u Pracodawcy – dużej, międzynarodowej organizacji z sektora produkcyjnego,
  • Pracę w koleżeńskim, stabilnym zespole,
  • Duże zaufanie do kompetencji pracownika,
  • Realny wpływ na obszar HR,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • Dostęp do ZFŚS,
  • Szkolenia,
  • Liczne możliwości integracji z zespołem (imprezy integracyjne, wspólna gra w siatkówkę lub koszykówkę etc),
  • Przemyślany proces wdrożenia.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie różnorodnych projektów w obszarze HR zgodnie z potrzebami (np. organizacja badania satysfakcji pracowników i analiza jego wyników, udział w targach pracy, koordynacja akcji charytatywnej, organizacja imprezy integracyjnej),
  • Koordynacja szkoleń i procesów rozwojowych pracowników od strony organizacyjnej,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne,
  • Koordynacja wdrożeń nowych pracowników,
  • Współtworzenie i realizacja planów działania w obszarze marketingu personalnego (wewnętrznego i zewnętrznego),
  • Prowadzenie i rozwijanie profili firmy w mediach społecznościowych,
  • Realizacja zadań w zakresie komunikacji wewnętrznej.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ZZL, psychologia, socjologia lub pokrewne,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR,
  • Język angielski lub niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • Umiejętność wykorzystywania mediów społecznościowych w kontekście potrzeb HR (tworzenie angażujących treści, employer branding, rekrutacja etc.),
  • Otwartość na pracę w dynamicznym środowisku, przy realizacji różnorodnych projektów – od wdrożenia systemu HR przez organizację imprezy integracyjnej po akcje charytatywne,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Kompetencje miękkie niezbędne w budowaniu i rozwijaniu relacji z ludźmi,
  • Samodzielność.

Location

Nowa Sól

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-11-14

Branch

Spring Professional Poland