Spring Professional Poland Jobs Directory

Inżynier z j. angielskim

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na czas realizacji kontraktu (około 1 rok) i możliwość nawiązania stałej współpracy,

·        Zatrudnienie na B2B lub umowę zlecenie,

·        Czas pracy od poniedziałku do piątku, godziny do ustalenia,

·        Pracę w międzynarodowym środowisku różnych specjalizacji,

·        Wdrożenie w nowe obowiązki oraz pełne przeszkolenie stanowiskowe,

·        Zdobycie praktycznego doświadczenia oraz umiejętności w zarządzaniu projektem budowlanym,

·        Miejsce pracy: Płock.

Opis stanowiska:

·   Prowadzenie Biura Budowy,

·   Zakupy i zamówienia niezbędne do realizacji projektu,

·   Ewidencja czasu pracy personelu,

·   Udział w radach budowy,

·   Sprawowanie nadzoru nad Dziennikami Budowy.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe inżynierskie lub student 4 i 5 roku,

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·        Komunikatywna znajomość języka angielskiego, poziom min. B2- warunek konieczny,

·        Dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel, Word),

·        Umiejętność pracy w zespole.

Location

Płock

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-11-14

Branch

Spring Professional Poland