Kierownik Utrzymania Ruchu

Dla naszego Klienta działającego w branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko Mistrza Utrzymania Ruchu.

NASZ KLIENT OFERUJE:

- auto służbowe (również na użytek prywatny)

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- stabilne warunki pracy na podstawie umowy o pracę (umowa na okres próbny + umowa na czas nieokreślony)

- możliwość rozwoju zawodowego

- gorący posiłek

- pracę w okolicach Rawicza, tj. 75 km z Centrum Wrocławia na północ

OPIS STANOWISKA

- zapewnianie ciągłości dostępności sprawnie funkcjonującego parku maszynowego

- koordynacja i nadzór bieżących konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych jak i ich naprawy

- opracowanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych oraz kontrolę terminów ich wykonania

- zarządzanie dokumentacją techniczną wykorzystywaną na terenie przedsiębiorstwa dotyczącą maszyn i urządzeń

- w razie potrzeby czynne wsparcie swojego zespołu Techników

- zarządza pracami działu utrzymania ruchu; koordynacja prac, wyznaczanie celów dla 4 Techników Utrzymania Ruchu

- odpowiedzialność za budżet działowy jak i partycypacja w tworzeniu oraz realizacji budżetu produkcyjnego

- wyznaczanie wraz z Managementem kierunku rozwoju organizacji

WYMAGANIA

- wykształcenie techniczne wyższe

- 3 - 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Koordynator ds. Utrzymania Ruchu, Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu, Młodszy / Mistrz Utrzymania Ruchu)

(zarządzanie kapitałem ludzkim, zarządzanie dokumentacją charakterystyczną dla Działu UR, doświadczenie w zarządzaniu parkiem maszynowym)

- język angielski co najmniej na poziomie komunikatywny (w mowie i piśmie) – codzienna praca w międzynarodowym środowisku

- efektywna organizacja swoich działań jak i zespołu

- sumienność i dokładność

- pozytywne nastawienie

- mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

- CV w języku angielskim

Dolnośląskie

Location

Wrocław (okolice)

Contract type

Manager

Availability

2022-11-17

Branch

Spring Professional Poland