Communication Planner Buyer (Multiscreen)

Dla naszego klienta, domu mediowego z siedzibą w Warszawie, poszukujemy:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne planowanie, realizowanie i rozliczanie kampanii reklamowych w telewizji i na platformach VOD,
  • koordynowanie projektów mediowych z naciskiem na telewizję i digital,
  • przygotowanie analiz, rekomendacji i prezentacji na potrzeby zespołu oraz klienta,
  • współpraca z partnerami mediowymi, ewaluacja ofert, negocjacje warunków współpracy,
  • bezpośrednia współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie tworzenia strategii komunikacji dla klientów,
  • chęć nauki planowania, realizacji i rozliczania kampanii reklamowych w mediach online.

WYMAGANIA PRACODAWCY:

  • doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii telewizyjnych w domu mediowym,
  • praktyczna znajomość narzędzi do planowania mediów: AdExpert, Adscope, TGI, Adventedge, Karma,
  • znajomość narzędzi Gemius, AdReport i Campaign Manager będzie dodatkowym atutem,
  • zaawansowana znajomość narzędzi MS Office w szczególności Excel i PowerPoint,
  • umiejętność pracy z liczbami oraz wyciągania trafnych wniosków i rekomendacji,
  • terminowość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • komunikatywna znajomości j. angielskiego.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne środowisko pracy oraz wybór formy zatrudnienia (UoP lub B2B),
  • możliwości rozwoju i ścieżkę awansu,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę sportową,
  • pracę w nowoczesnym biurze (m.in. strefy relaksu, pokoje gier i masażu),
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym.

Location

Warszawa

Availability

2022-10-01

Branch

Spring Professional Poland