Starszy Specjalista ds. Zakupów

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Duże możliwości rozwoju oraz budowania instrukcji i procesów,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne,

·        Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport,

·        Pracę w miłej atmosferze, pozwalającej na rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

·        Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

·        Implementacja oraz organizacja procesów zakupowych okołoprodukcyjnych,

·        Współpraca z obecnymi oraz poszukiwanie nowych dostawców,

·        Zakupy pośrednie i bezpośrednie (folia, tektura),

·        Prowadzenie negocjacji handlowych,

·        Kontrola stanów magazynowych i zamówień.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe, mile widziane Logistyka, Ekonomia i pokrewne,

·        Doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej min. 3 lata,

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

·        Umiejętność analitycznego myślenia,

·        Czynne prawo jazdy kat. B.

Location

Dąbrowa Górnicza

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-12-08

Branch

Spring Professional Poland