Technik serwisant maszyn

Description

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
  • Pakiet szkoleń i wdrożenie do pracy,
  • Premię uznaniową,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
  • Za każdy dzień wyjazdu dieta do 100 zł netto (dieta wyższa niż gwarantuje kodeks pracy)
  • Samochód służbowy i karta paliwowa,
  • Karta płatnicza, którą można dokonywać płatności w delegacji (np. hotel),
  • Pakiet benefitów: lekcje angielskiego nastawione na konwersacje, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę sportową

Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie maszyn służących np. do ostrzenia narzędzi (szlifierki, obrabiarki, elektrodrążarki)
  • Analizowanie problemów technicznych,
  • Serwis, montaż i uruchamianie maszyn,
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • Praca z rysunkiem technicznym i schematami elektrycznymi,
  • Praca w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym lub podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne, preferowane profile: elektronika, mechanika, automatyka,
  • Język angielski – poziom komunikatywny B1/B2,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji i pracy w terenie,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych np. mikrometr, suwmiarka i elektronarzędzi,
  • Umiejętność pracy w grupie i organizowania własnego czasu pracy.

Location

Zabrze

Availability

2023-01-26

Branch

Spring Professional Poland