Manager Zakupów

Description

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie i prowizje,
  • Benefity: dodatkowe środki finansowe w okresie świątecznym, prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karta Multisport, szkolenia, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników,
  • Miejsce pracy: Środa Wielkopolska.

Opis stanowiska:

  • Kreowanie i realizacja polityki zakupowej firmy,
  • Planowanie i prowadzenie kategorii zakupowej,
  • Opracowanie strategii negocjacyjnych i optymalne zamykanie transakcji,
  • Prognozowanie trendów rynkowych, analiza kosztów, benchmarking,
  • Tworzenie strategii zakupowej dla nowo powstających produktów,
  • Prowadzenie procesu pozyskiwania ofert oraz negocjowanie warunków zakupu,
  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • Prowadzenie oceny dostawców, udział w audytach i procesie kwalifikacji dostawców,
  • Wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach zakupowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru logistyki lub ekonomii),
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku zawodowym (w firmie produkcyjnej),
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami zakupowym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych oraz w realizowaniu corocznych planów oszczędnościowych,
  • Doświadczenie w realizacji procesów poszukiwania nowych dostawców,
  • Zarządzanie budżetem zakupowym na poziomie min. 50 mln PLN,
  • Swoboda komunikacyjna w języku angielskim – poziom B2/C1,
  • Znajomość i wykorzystanie technik rozwiązywania problemów,
  • Wysoki poziom zaznajomienia z obsługą programów MS Office (przede wszystkim Excel),
  • Bardzo dobra znajomość programu SAP lub pokrewnego programu ERP,
  • Samodzielność w podejmowaniu działań i decyzji.

Location

Środa Wielkopolska

Contract type

Manager

Availability

2022-07-29

Branch

Spring Professional Poland