Inżynier ds. podzespołów elektronicznych

Description

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony, pełny etat
  •   Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością rozpoczęcia między godziną 7:00, a 9:00
  • Możliwość pracy hybrydowej – do 2 dni pracy zdalnej w tygodniu
  • Benefity: Ubezpieczenie NNW Ergo Hestia, Ubezpieczenie na życie UNUM, prywatna opieka medyczna Luxmed, kursy językowe (niemiecki, angielski), dofinansowanie do zakupu okularów, program poleceń pracowników, platforma MyBenefit, karta Multisport, bony Sodexo w ramach dofinansowania do posiłków
  • ZFŚ: „wczasy pod gruszą” i dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży
  • W siedzibie firmy dostępne są: duży, bezpłatny parking, wiata dla rowerów i motorowerów ze stacją napraw, chilloutroom, stołówka, boisko do gry w siatkówkę, stół do piłkarzyków
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu tj.: pomoc w znalezieniu mieszkania, a także jednorazowa pomoc finansowa w postaci jednego lub dwumiesięcznego wynagrodzenia brutto

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w rozwoju produkcji kolejnych generacji sterowników silników lotniczych
  • Wsparcie techniczne dla zespołów rozwojowych przy wyborze nowych części do ich projektów
  • Przeprowadzanie oceny zamienników dla komponentów elektronicznych, które są przestarzałe
  • Testowanie komponentów, sprawdzanie czy spełniają założone normy
  • Koordynacja montażu PCB
  • Przygotowywanie raportów dotyczących przestarzałości komponentów zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie elektronika, elektrotechnika, mechatronika itp.
  • Doświadczenie w pracy z komponentami elektronicznymi w obszarze np. jakości, naprawy, produkcji itp.
  • Znajomość specyfikacji komponentów elektronicznych (parametry elektryczne, mechaniczne, środowiskowe, technologiczne itp.)
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki (obwody analogowe i cyfrowe)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1-B2) i polskiego tj.  umiejętność wyjaśniania technicznych tematów

Mile widziane:

  • Zrozumienie wymagań motoryzacyjnych/wojskowych/przemysłowych w zakresie niezawodności półprzewodników
  • Praktyczna znajomość narzędzi do projektowania PCB

Location

Niepołomice

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-09-06

Branch

Spring Professional Poland