Spring Professional Poland Jobs Directory

Mistrz Produkcji

Description

Oferujemy:

·  Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·  Pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku,

·  Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

·  Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, Pracownicy Program Emerytalny, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, paczki na święta dla dzieci, pikniki dla pracowników.

Oferta dotyczy pracy stałej

Zadania:

· Kierowanie pracą podległego zespołu,

· Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń linii produkcyjnych z zachowaniem określonych procedur,

· Nadzór nad czynnościami związanymi z procesem produkcyjnym,

· Współpraca z Działem Technicznym,

· Dbałość o zachowanie standardów jakości i bezpieczeństwa,

· Sporządzanie dokumentacji i raportów.

Wymagania:

· Wykształcenie min. średnie (mile widziane średnie o profilu technicznym lub technologicznym),

·  Min. 2 lata na stanowisku lidera linii produkcyjnych, mistrza produkcji lub brygadzisty,

·   Umiejętność zarządzania ludźmi i egzekwowania wykonania zadań,

·  Wysoka motywacja do pracy i odpowiedzialność,

·   Mile widziana znajomość systemu SAP.

Location

Płock

Contract type

Manager

Availability

2022-09-12

Branch

Spring Professional Poland