Specjalista ds. systemu ERP

Description

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która mimo wypracowanej pozycji cały czas się rozwija,
  • umowę o pracę, docelowo podpisywaną na czas nieokreślony, pełny etat
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością rozpoczęcia pracy między godziną 7:00, a 9:00
  • przyjazną atmosferę pracy w kameralnym ośmioosobowym dziale,
  • wynagrodzenie – do indywidualnego ustalenia w zależności od doświadczenia i wiedzy kandydatów,
  • premię za frekwencje,
  • premię roczną (do 20% rocznego wynagrodzenia) uzależniona od wyniku firmy i realizacji KPI przez pracownika,
  • benefity: Ubezpieczenie grupowe PZU, świadczenia świąteczne, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji,
  • możliwość pracy hybrydowej (dwa razy w tygodniu).

Zakres obowiązków:

  • rozwój systemu ERP i uczestnictwo w procesie wdrażania zmian,
  • bieżące wsparcie użytkowników systemu ERP (monitorowanie i diagnozowanie błędów, obsługa incydentów, rozwiazywanie problemów i usterek)
  • wdrażanie usprawnień w funkcjonującym systemie informatycznym,
  • bieżąca analiza systemu pod kątem proponowania zmian i udoskonaleń,
  • generowanie raportów systemowych,
  • zarządzanie istniejącymi oraz definiowanie nowych połączeń EDI.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym,
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy z systemami ERP,
  • bardzo dobra znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • wiedza z zakresu elektronicznej bazy danych,
  • dobra organizacja własnego czasu pracy, umiejętność nadawania priorytetów.

Mile widziane:

  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy z Microsoft PowerBI.

Location

Tychy

Availability

2022-09-23

Branch

Spring Professional Poland