Asystent działu regałów magazynowych

Description

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Samochód służbowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zakres obowiązków:

  • realizacja przeglądów systemów regałowych/magazynowych
  • obsługa bieżących i pozyskiwanie nowych klientów z obszaru logistyki magazynowej i systemów regałowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami, bieżąca komunikacja z klientami
  • wsparcie Działu Handlowego w obszarze regałów magazynowych
  • wsparcie w procesie przygotowania ofert i zamówień
  • przyjmowanie i realizacja zamówień regałowych od Klientów
  • planowanie i raportowanie działań

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży/doradztwie handlowym
  • znajomość programu AutoCad – dodatkowy atut
  • wykształcenie – min. średnie, mile widziane wyższe (z obszaru mechaniki, automatyki, logistyki, robotyki, mechatroniki, budownictwa, etc)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i / lub j. włoskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność sprawnego poruszania się w obrębie nowych technologii i mediów społecznościowych
  • otwartość na pozyskiwanie wiedzy, nowe wyzwania i intensywną naukę
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, otwartość
  • motywacja, samodzielność, odpowiedzialność, operatywność

Location

Wrocław

Contract type

Staff/Associate

Availability

2021-05-31

Branch

Spring Professional Poland