Spring Professional Poland Jobs Directory

Koordynator Magazynu ze znajomością języka angielskiego

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z Naszym Klientem,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + premie roczne,

·        Dodatkowe benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,

·        Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

·        Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu (około 1 ha),

·        Zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników (9-10 osób),

·        Prace magazynowe, prowadzenie dokumentacji,

·        Kontrola nad prawidłowym przebiegiem operacji magazynowych.

Wymagania:

·        Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny,

·        Doświadczenie w zarządzaniu personelem,

·        Uprawnienia UDT II WJO.

Location

Mińsk Mazowiecki

Contract type

Availability

2022-03-03

Branch

Spring Professional Poland