Dyrektor Operacyjny Logistyki

Description

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub współpraca na zasadach B2B,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne d posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity: samochód służbowy, indywidualne ubezpieczenie VIP, premie świąteczne, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, imprezy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym, a także możliwość prowadzenia interesujących projektów,
  • Możliwość realizowania swoich ambicji zawodowych poprzez pracę na kluczowym stanowisku w dużej organizacji,
  • Miejsce pracy: Środa Wielkopolska.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zadania:

  • Współtworzenie oraz pełnienie nadzoru nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii operacyjnych w obszarze procesów planowania i zarządzania zapasami, logistyki oraz transportu,
  • Planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie zadań działów: SCM, Logistyki Dystrybucyjnej oraz Transportu – w tym pełny nadzór nad S&OP,
  • Operacyjne zarządzanie spółką ww. obszarach,
  • Kontrola i optymalizacja procesów,
  • Wdrażanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem procesów w zakresie jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej,
  • Nadzorowanie poziomu realizacji zdefiniowanych KPI,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, logistyczne lub ekonomiczne,
  • Minimum 7-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla w obszarze planowania i zarządzania zapasami oraz logistyki dystrybucyjnej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem (w obszarze odpowiedzialności blisko 200 pracowników),
  • Umiejętność wykorzystywania nowoczesnych metod i narzędzi zarządzania obszarem supply chain,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – wymagany poziom min. B2,
  • Znajomość SAP lub innych zaawansowanych systemów ERP.

Location

Środa Wielkopolska

Availability

2022-03-04

Branch

Spring Professional Poland