Spring Professional Poland Jobs Directory

Kierownik(-czka) ds. Administracyjnych

Description

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży spożywczej

poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko Kierownika(-czki) ds. Administracyjnych

Nasz Klient oferuje:

  • Samochód służbowy również do celów prywatnych (z kartą paliwową)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z partnerskim podejściem do współpracy
  • Możliwość kreowania swojej ścieżki zawodowej wraz z rozwojem firmy.

Zakres Obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obszary: zakupów i administracji
  • Odpowiedzialność za dwuosobowy zespół
  • Kontakt z Dostawcami; koordynacja zakupów; kontrola realizacji umów/zamówień i rozliczeń z wykonawcami/ dostawcami (terminowość & jakość)
  • Reprezentacja firmy w Urzędach Państwowych
  • Przygotowywanie regularnych i doraźnych raportów dla Zarządu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w dziale zakupów, logistyki czy administracji
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność analizowania oraz kreatywnego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na pracę projektową
  • Nastawienie i gotowość na długofalową współpracę

Prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim.

Dolnośląskie

Location

Contract type

Manager

Availability

2022-06-20

Branch

Spring Professional Poland