Automatyk do przyuczenia (praca w elektrociepłowni)

Description

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Umowę o pracę, pierwszą na 3 miesiące, drugą na 6 miesięcy, trzecią na czas nieokreślony
  • Możliwość nauki zawodu i rozwoju w obszarze automatyki, pełne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: premie na święta, bony Sodexo, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, „wczasy pod gruszą”, program emerytalny
  • Pracę w systemie czterobrygadowym ( 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00 )

Zakres obowiązków:

  • Predyktywne i prewencyjne utrzymanie ruchu w obszarze automatyki
  • Usuwanie usterek i awarii w aparaturach kontrolno-pomiarowych
  • Wykonywanie przeglądów kontrolnych
  • Przygotowanie miejsca pracy podczas remontów urządzeń automatyki

Wymagania obligatoryjne:

  • Wykształcenie minimum średnie o kierunku automatyka lub pokrewne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i odczytywania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia E1
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym
  • Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Windows
  • Gotowość do podjęcia stałej i długofalowej współpracy
  • Znajomość zagadnień z obszaru automatyki
  • Szybkość uczenia się

Mile widziane:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku, w działach utrzymania ruchu

Location

Kraków

Availability

2022-06-28

Branch

Spring Professional Poland