Specjalista ds. wsparcia inwestycji i remontów w elektrociepłowni

Description

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta
  • Perspektywiczną pracę w unikatowym przedsięwzięciu łączącym energetykę przemysłową i energetykę zawodową
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Umowa o pracę, pierwszą na okres próbny 3 miesiące, kolejną na 6 miesięcy i następną na czas nieokreślony
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 lub 7:00 – 15:00 (możliwość wyboru)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Wynagrodzenie do ustalenia na kolejnych etapach rozmów w zależności od doświadczenia
  • Benefity: "wczasy pod gruszą", zapomogi pieniężne, dofinansowanie wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, na basen, premia świąteczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach, bony Sodexo, korzystny program emerytalny

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne przy planowanych inwestycjach dotyczących rozbudowy zakładów (Dąbrowa Górnicza, Kraków, Kędzierzyn- Koźle)  lub modernizacji urządzeń energetycznych
  • Współpraca z kierownikami Utrzymania Ruchu i produkcji przy tworzeniu zakresów technicznych remontów w obszarze budowlanym
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi, sprawowanie nadzoru nad pracą firm zewnętrznych
  • Wsparcie przy ocenie stanu technicznego urządzeń, analiza krytyczności, analizie przyczyn awarii itp.
  • Prowadzenie ustaleń techniczno- organizacyjnych ze służbami eksploatacyjnymi w zakresie realizacji remontów awaryjnych i bieżących
  • Tworzenie planów utrzymania technicznego
  • Analiza stanu technicznego obiektów, tworzenie propozycji projektów poprawy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne np. energetyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w działach utrzymania ruchu
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego w zakresie przygotowania i realizacji procesu remontowo- inwestycyjnego
  • Znajomość zagadnień związanych z planowaniem prac, analizą danych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane:

  • Ukończony kurs budowlany
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego poziom B1 – (wykorzystywany np. do tworzenia prezentacji )

Location

Kędzierzyn-Koźle

Availability

2022-06-29

Branch

Spring Professional Poland