Specjalista Utrzymania Ruchu- Automatyk

Description

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, Pracownicy Program Emerytalny, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, paczki na święta dla dzieci, pikniki dla pracowników.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zadania:

·        Diagnozowanie usterek technicznych urządzeń i linii produkcyjnych,

·        Bieżące naprawy, konserwacja i remonty maszyn i urządzeń,

·        Naprawy instalacji elektrycznych oraz przeglądy prewencyjne,

·        Diagnozowanie i modernizacja systemów automatyki przemysłowej.

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Robotyka, Automatyka, Elektromechanika, Energetyka,

·        Doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu lub pokrewne- minimum 3 lata,

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,

·        Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,

·        Uprawnienia SEP gr. 1, dodatkowo mile widziane gr. 2 i 3.

Location

Płock

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-07-13

Branch

Spring Professional Poland