Regionalny Kierownik Sprzedaży (region: Czechy)

Dla naszego klienta, czołowego dostawcy architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce z siedzibą w woj. śląskim, poszukujemy osoby na stanowisko:

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynku czeskim
  • Doradztwo techniczne, pomoc w projektowaniu i sprzedaż systemów aluminiowych
  • Realizacja planów sprzedaży w regionie
  • Bieżąca analiza rynku i konkurencji
  • Udział w targach branżowych

 WYMAGANIA PRACODAWCY:

  • Doświadczenie w doradztwie technicznym lub/oraz w projektowaniu systemów aluminiowych (mile widziana znajomość AutoCAD)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny) oraz mile widziana znajomość języka czeskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub wiedza techniczna poparta doświadczeniem
  • Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi, czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, inicjatywa, kreatywność

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie (również w oparciu umowy B2B)
  • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży i pozyskania nowych klientów
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy, również do użytku prywatnego: samochód, komputer, telefon oraz karta paliwowa do dyspozycji
śląskie

Location

Częstochowa

Availability

2022-10-01

Branch

Spring Professional Poland