Spring Professional Poland Jobs Directory

Młodszy Technik Utrzymania Ruchu

Description

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        Nieodpłatny pakiet specjalistycznych szkoleń z zakresu FANUC (ROBOT, CNC, PMC), MITSUBISHI (PLC, MOTION), OMRON (PLC, MOTION), EMT (Automatyka i Mechatronika, sieci przemysłowe, mechanika i budowa maszyn, hydraulika)

·        Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

·        Premie miesięczne,

·        Premie roczne za wyniki w pracy,

·        Praca w systemie równoważnym (stały grafik): pierwszy tydzień praca przez 5 dni po 12 godzin, drugi tydzień 2 dni pracy po 12 godzin,

·        2 weekendy wolne w miesiącu,

·        Miesięczna premia za pracę według grafiku (10% wynagrodzenia),

·        Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, okularów, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

·        Dofinansowanie do autobusu zakładowego, trasa przez miejscowości: Oława, Strzelin, Wrocław, Brzeg, Namysłów, Oleśnica,

·        Pakiet relokacyjny dla osób mieszkających min. 50 km od zakładu,

·        Nadgodziny wypłacane 100%,

·        Miejsce pracy: Jelcz

Oferta dotyczy umowy o pracę.

Opis stanowiska:

·   Wdrażanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego,

·   Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

·   Przeglądy maszyn i remonty na produkcji,

·   Aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:

·        Wykształcenie techniczne,

· Znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki,

·        Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Location

Jelcz

Contract type

Staff/Associate

Availability

2022-12-01

Branch

Spring Professional Poland