Spring Professional Poland

Nie wahaj się, skontaktuj się z nami!

 

Mówisz: Wyzwanie – Myślisz: Spring!

Nasze specjalizacje

Legal

Konsultanci zespołu Legal to headunterzy z wieloletnim stażem w rekrutacjach na runku prawniczym. Zespół jest dedykowany do rekrutacji prawników zarówno do biznesu na stanowiska In-House jak i do kancelarii prawnych.

Sprawdź szczegóły

Engineering

Dział Engineering Spring Professional to eksperci w poszukiwaniu i doborze wykwalifikowanych specjalistów i techników w obszarze inżynierii produkcji, wytwórstwa, badań i rozwoju oraz innych dziedzinach wymagających specjalistycznej wiedzy.

Sprawdź szczegóły

Finance

Dzięki wszechstronnej znajomości rynku pracy i warunków gospodarczych, Spring Professional należy do wiodących w świecie firm rekrutacyjnych w tej dziedzinie. Specjalizujemy się w takich obszarach, jak SSC/BPO, Finance & Accountancy and Payroll & Controlling

Sprawdź szczegóły

Sales & Marketing

Skuteczna rekrutacja pracowników sprzedaży i marketingu wymaga, by to eksperci szukali ekspertów. Dobrze znamy obszar sprzedaży i marketingu tak w dużych firmach FMCG, małych i średnich przedsiębiorstwach telekomunikacyjnych, jak i w spółkach z innych ważnych sektorów polskiej gospodarki.

Sprawdź szczegóły

Property & Construction

Dział Spring odpowiedzialny za nieruchomości i budownictwo posiada szerokie doświadczenia w zakresie specjalistycznej rekrutacji ekspertów w dziedzinie nieruchomości, zarządzania obiektami, działalności budowlanej i deweloperskiej. Dzięki wsparciu Spring Poland nasi klienci z powodzeniem realizują prace budowlane i deweloperskie w ramach najbardziej ambitnych projektów inwestycyjnych w Polsce.

Sprawdź szczegóły

Supply Chain & Logistics

Dział Supply Chain & Logistics Spring Professional koncentruje się na specjalistycznej rekrutacji na stanowiska w obsłudze łańcucha dostaw i logistyki – począwszy od wymagających technicznej wiedzy ról związanych z rozwojem produktów na rynku trwałych dóbr konsumpcyjnych aż po stanowiska kierownicze w łańcuchu dostaw firmy FMCG.

Sprawdź szczegóły

 Lifescience

Nasi konsultanci skupiają się na sektorze biofarmaceutycznym, branży wyrobów medycznych, produktów ochrony zdrowia oraz elektromedycynie. Posiadamy bogatą wiedzę w dziedzinie technologii medycznych i sprzętu, a także analiz i diagnostyki oraz in vitro. Współpracujemy z firmami zajmującymi się działalnością badawczo-rozwojową oraz wytwarzaniem leków etycznych i generycznych, leków sierocych oraz leków bez recepty.

Sprawdź szczegóły

IT

Szukasz najlepszych Programistów, Architektów, Administratorów, Project Managerów ?

Dzięki własnej bogatej bazie wewnętrznej potrafimy znaleźć najbardziej dopasowanych pracowników. Począwszy od Junior Developerów przez Architektów, Analityków po Project Managerów i Dyrektorów IT –  wykorzystując zaawansowane metody  rekrutacji (testy psychometryczne, biznesowe, AC/DC)  nasi konsultanci zapewnią rekrutację dokładnie dopasowaną do Twoich potrzeb biznesowych.

Sprawdź szczegóły

Assessment and Development Center

Wspieramy naszych klientów w budowaniu i rozwoju skutecznych zespołów, stosując metodę Assessment and Development Center. Jest to wielowymiarowy proces oceny kompetencji, w ramach którego kandydatów ocenia zespół obiektywnych dyplomowanych specjalistów.

Realizacja projektów ACDC przez ekspertów Poland Spring Professional gwarantuje obiektywność procesu i płynących z niego wniosków. Ogranicza to ryzyko podjęcia błędnych, kosztownych decyzji, a jednocześnie pozwala na realizację ścieżek indywidualnego rozwoju w organizacji.

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą zapraszam do kontaktu:

Let us know how to get back to you.

Feel free to ask a question or simply leave a comment.

Wyzwanie dla współczesnego pracodawcy

Do najpoważniejszych wyzwań, przed jakimi stają obecnie organizacje, należy zatrudnienie najlepszych pracowników, w szczególności specjalistów i kadr kierowniczych, umożliwiających dalszy rozwój działalności.

Kluczowe znaczenie ma zbudowanie sprawnego zespołu, dlatego też rekrutacja na tym szczeblu powinna być zawsze prowadzona w ramach strategicznego partnerstwa.

Nasza znajomość różnych profesjonalnych źródeł rekrutacji oraz różnorodnych technik oceny kandydatów gwarantuje sukces procesu poszukiwania i rekrutacji pracowników.

Nasz system oceny opiera się na przekrojowych umiejętnościach, które można dostosować do potrzeb każdej firmy. Podobnie nasze narzędzia obejmują wszechstronny katalog testów, umożliwiających między innymi ocenę umiejętności, wiedzy i osobowości kandydata.

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zapewniające znajomość specyfiki poszczególnych sektorów, złożoności dobieranych przez nas profili oraz procesów stosowanych przez naszych klientów w ich przedsiębiorstwach.

Spring Professional wie, że sukces usług rekrutacyjnych opiera się na wartościach, jakimi są specjalizacja i dyscyplina metodologiczna, uzupełnione zdolnością do adaptacji i innowacji. Nasze specjalistyczne, skuteczne rozwiązania rekrutacyjne dają gwarancję odpowiednich wyników dla naszych klientów – a nasze wyniki to podstawa naszej reputacji.

Profesjonalizm jako przewaga konkurencyjna

Taksonomia

Wyłaniamy najlepszych pracowników, którzy idealnie wpiszą się w potrzeby danej organizacji.

 DNA

Konsultanci Spring rekrutują się spośród najlepszych w tej branży oraz bezpośrednio ze stanowisk kierowniczych i operacyjnych w obszarach naszych specjalizacji.

Misja

Naszym celem jest utrzymanie pozycji lidera w rekrutacji średniej i wyższej kadry kierowniczej w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. w Polsce, bo tylko specjalistyczne, skuteczne rozwiązania rekrutacyjne dają gwarancję odpowiednich wyników dla naszych klientów.

Dodaj ofertę pracy

Znajdź najlepszych

Do najpoważniejszych wyzwań, przed jakimi stają obecnie organizacje, należy zatrudnienie najlepszych pracowników, w szczególności specjalistów i kadr kierowniczych, umożliwiających dalszy rozwój firmy.

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami.

Let us know how to get back to you.

Feel free to ask a question or simply leave a comment.

Spring Professional Poland zapewnia dla nas wparcie w procesach rekrutacji na stanowiska specjalistyczne odpowiedzialne za pracę przy najnowocześniejszych technologiach. Współpraca z zespołem Spring Professional Poland odznacza się wysoką jakością, profesjonalizmem oraz efektywnością – wspólnie zatrudniliśmy nowych pracowników dla naszej firmy. Doceniamy zaangażowanie zespołu pracującego na potrzeby naszych rekrutacji, zrozumienie specyfiki branży oraz możliwości dotarcia do zmotywowanych i doświadczonych kandydatów. Polecamy współpracę z zespołem Spring Professional Poland.

Creotech

Spring Professional Poland sprawdził się doskonale na wymagającym poznańskim rynku. Profesjonalny i skuteczny zespół dostarczył oczekiwanych efektów- świetnych kandydatów. Projekt O-I Business Service Center w Poznaniu zakończył się sukcesem. Szczerze polecamy współpracę ze Spring.

Owens Illinois

Firma Adecco wspiera nas w procesach rekrutacji pracowników na różne rodzaje stanowisk. Rekomendujemy Adecco jako solidnego partnera. Podczas wieloletniej współpracy firma wykazała się profesjonalizmem i wysoką jakością świadczonych usług. Doceniamy zaangażowanie w poznanie naszych procesów i uwarunkowań, czego wyrazem jest oferta dopasowana do naszych wymagań. Przełożyło się to na wiele projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem.

DB Schenker