Dlaczego warto z nami pracować?

 

Metodologia spring Professional

O nas

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience.

Poszukujesz wykwalifikowanych pracowników? Jesteś profesjonalistą, planującym kolejny krok w karierze zawodowej? Zespół Spring chętnie podejmie z Tobą współpracę.

Oferujemy najwyższej jakości obsługę, spełniającą Twoje oczekiwania na każdym etapie procesu.

Naszym celem jest wyłonienie najlepszych pracowników, którzy idealnie wpiszą się w potrzeby danej organizacji. W naszej pracy kierujemy się autorskim podejściem do doboru i oceny kandydatów.

Pracując z nami masz pewność, że pracujesz z ekspertem.

Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Grupa Adecco oferuje szeroką gamę usług, każdego dnia kontaktując ponad 700 tysięcy osób z ponad 100 tysiącami klientów. To również jedna z 500 największych firm na liście Fortune Global.

Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

Czy wiesz,
że Spring Professional to:

79
Biur
723
Konsultantów
16
Krajów

Dlaczego warto z nami pracować?

Do najpoważniejszych wyzwań, przed jakimi stają obecnie organizacje, należy zatrudnienie najlepszych pracowników, w szczególności specjalistów i kadr kierowniczych, umożliwiających dalszy rozwój działalności. Kluczowe znaczenie ma zbudowanie sprawnego zespołu, dlatego też rekrutacja na tym szczeblu powinna być zawsze prowadzona w ramach strategicznego partnerstwa.

Nasza znajomość różnych profesjonalnych źródeł rekrutacji oraz różnorodnych technik oceny kandydatów gwarantuje sukces procesu poszukiwania i rekrutacji pracowników.

Nasz system oceny opiera się na przekrojowych umiejętnościach, które można dostosować do potrzeb każdej firmy. Podobnie nasze narzędzia obejmują wszechstronny katalog testów, umożliwiających między innymi ocenę umiejętności, wiedzy i osobowości kandydata.

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zapewniające znajomość specyfiki poszczególnych sektorów, złożoności dobieranych przez nas profili oraz procesów stosowanych przez naszych klientów w ich przedsiębiorstwach.

Spring Professional wie, że sukces usług rekrutacyjnych opiera się na wartościach, jakimi są specjalizacja i dyscyplina metodologiczna, uzupełnione zdolnością do adaptacji i innowacji. Nasze specjalistyczne, skuteczne rozwiązania rekrutacyjne dają gwarancję odpowiednich wyników dla naszych klientów – a nasze wyniki to podstawa naszej reputacji.

Metodologia

1. Wiedza o firmie

Nasz ekspert dedykowany do Twojej firmy uzyska szczegółową wiedzę o jej działalności, strukturze, wyzwaniach i kulturze.

2. Specyficzne wymogi stanowiska

Rekruter określi wymogi formalne dla potrzeb każdej rekrutacji, a także zapewni dokładne jej podsumowanie.

3. Wywiad

Nasz ekspert od kontaktuje się bezpośrednio z osobami podejmującymi decyzje w sprawie rekrutacji. Jest to kluczowe dla poznania aspektów technicznych i osobowościowych, które będą odpowiadały za dopasowanie do roli w organizacji.

4. Plan działania

Przed rozpoczęciem procesu rekrutacji zostaniesz poproszony o akceptację planu działań.

5. Poszukiwanie kandydatów

Korzystamy z własnej bogatej bazy danych i szerokiej sieci kontaktów, a poszukiwania wzbogacamy w razie potrzeby o tradycyjne kanały kontaktu i media społecznościowe.

6. Aktualizacje

Będziesz na bieżaco informowany o postępach procesu.

7. Selekcja kandydatów

Wybieramy kandydatów pod kątem umiejętności, ale także dopasowania do roli i organizacji.

8. Rozmowy z kandydatami

Dokładnie poznajemy predyspozycje każdego z kandydatów, sprawdzamy szczegółowo jego umiejętności i możliwości.

9. Prezentacja kandydatów

Prezentujemy tylko najlepiej dopasowanych kandydatów.

10. Spotkanie rekrutacyjne

W ramach przygotowań do rozmowy rekrutacyjnej wspieramy zarówno Partnerów jak i kandydatów. W razie potrzeby przejmujemy na siebie obowiązek zorganizownaia spotkania.

11. Składanie oferty

Składamy ofertę pracy wybranemu kandydatowi i negocjujemy w Twoim imieniu warunki współpracy.

12. Regularny kontakt

Pozostajemy w kontakcie w trakcie procesu wdrożenia kandydatów w organizacji. Regularne rozmowy i kontrola poziomu satysfakcji to stały element naszej kultury pracy.