Szukasz wyjątkowej pracy?

Jesteś we właściwym miejscu.

 

Codziennie nowe oferty pracy

Rekrutacje dla wyjątkowych kandydatów i wyjątkowych firm

Spring specialisations

Engineering

Dział Engineering Spring Professional to eksperci w poszukiwaniu i doborze wykwalifikowanych specjalistów i techników w obszarze inżynierii produkcji, wytwórstwa, badań i rozwoju oraz innych dziedzinach wymagających specjalistycznej wiedzy.

Sprawdź szczegóły

Finance

Dzięki wszechstronnej znajomości rynku pracy i warunków gospodarczych, Spring Professional należy do wiodących w świecie firm rekrutacyjnych w tej dziedzinie. Specjalizujemy się w takich obszarach, jak SSC/BPO, Finance & Accountancy and Payroll & Controlling.

Sprawdź szczegóły

Sales & Marketing

Skuteczna rekrutacja pracowników sprzedaży i marketingu wymaga, by to eksperci szukali ekspertów. Dobrze znamy obszar sprzedaży i marketingu tak w dużych firmach FMCG, małych i średnich przedsiębiorstwach telekomunikacyjnych, jak i w spółkach z innych ważnych sektorów polskiej gospodarki.

Sprawdź szczegóły

Property & Construction

Dział Spring odpowiedzialny za nieruchomości i budownictwo posiada szerokie doświadczenia w zakresie specjalistycznej rekrutacji ekspertów w dziedzinie nieruchomości, zarządzania obiektami, działalności budowlanej i deweloperskiej. Dzięki wsparciu Spring Poland nasi klienci z powodzeniem realizują prace budowlane i deweloperskie w ramach najbardziej ambitnych projektów inwestycyjnych w Polsce.

Sprawdź szczegóły

Supply Chain & Logistics

Dział Supply Chain & Logistics Spring Professional koncentruje się na specjalistycznej rekrutacji na stanowiska w obsłudze łańcucha dostaw i logistyki – począwszy od wymagających technicznej wiedzy ról związanych z rozwojem produktów na rynku trwałych dóbr konsumpcyjnych aż po stanowiska kierownicze w łańcuchu dostaw firmy FMCG.

Sprawdź szczegóły

Lifescience

Nasi konsultanci skupiają się na sektorze biofarmaceutycznym, branży wyrobów medycznych, produktów ochrony zdrowia oraz elektromedycynie. Posiadamy bogatą wiedzę w dziedzinie technologii medycznych i sprzętu, a także analiz i diagnostyki oraz in vitro. Współpracujemy z firmami zajmującymi się działalnością badawczo-rozwojową oraz wytwarzaniem leków etycznych i generycznych, leków sierocych oraz leków bez recepty.

Sprawdź szczegóły

IT

Konsultanci Spring Professional w dziedzinie IT& Telecom to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników odpowiedzialnych za sprzedaż, zarządzanie projektami, rozwój i utrzymanie oprogramowania oraz wiele innych ról obecnych w IT.

Sprawdź szczegóły

Legal

Konsultanci zespołu Legal to headunterzy z wieloletnim stażem w rekrutacjach na runku prawniczym. Zespół jest dedykowany do rekrutacji prawników zarówno do biznesu na stanowiska In-House jak i do kancelarii prawnych.

Sprawdź szczegóły

Prześlij swoje CV

Jeśli chcesz przesłać swoje CV, skorzystaj z poniższego formularza

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Należy pamiętać, że pola oznaczone * są wymagane.

Prześlij swoje CV